Jau ketvirtus metus Gabijos gimnazistai dalyvauja visuotinėje atvirų durų dienoje “Šok į tėvų klumpes”. Tai puiki galimybė mokiniams iš arčiau susipažinti su profesijomis ir karjeros galimybėmis.

Šiemet I b klasės mokiniai lankėsi Mažeikių policijos komisariate. Su policijos pareigūne Audrone Jurdonaite - Ostrauskiene pasivaikščiojome po komisariato teritoriją, lankėmės policijos muziejuje, kurį įkūrė patys darbuotojai. Pareigūnė supažindino su policijos pareigūno profesija ir darbo specifika, pristatė mokymosi galimybes Lietuvos policijos mokykloje bei studijas Vilniaus M. Romerio universitete. Sužinojome, kad mokiniai, norintys labiau susipažinti su policijos pareigūno profesija, gali tapti jaunaisiais policijos rėmėjais ir padėti policijos pareigūnams vykdyti teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją. Pareigūnė, artėjant vasarai, priminė važiavimo dviračiu, lankymosi prie vandens telkinių taisykles.

Taigi, policijos pareigūnų šūkis ”Ginti, saugoti, padėti” tiksliai apibūdina policijos pareigūnų darbą, kuris reikalauja puikaus fizinio ir psichologinio pasiruošimo, įstatymų žinojimo, yra sunkus, tačiau kartu labai reikalingas ir svarbus.

I b klasės vadovė Vida Valančienė