0 ●Dokumentai

1 ●Finansinės ataskaitos

2 ●Ugdymas karjerai

3 ●Priėmimas

4 ●Specialistai

5 ●Mokykla

6 ●Bendruomenė

7 ●Savivalda

8 ●Gimnazistams

9 ●Biblioteka

10 ●Pasiekimai

11 ●2020 m. abiturientai

12 ●Erasmus+

13 ●MEPA

14 ●Sveikata

15 ●Ankstesni metai

Europos parama

Plėtros centras

Mukis

MŠC

NEC

SMM

Būsimų gimnazistų

tėveliai, globėjai!

 

Prašymai į I klasę priimami nuo

2021m. sausio 2d. iki rugpjūčio 27d.!

Karantino laikotarpiu pasirašytus ir

nuskenuotus ar nufotografuotus prašymus

siųskite el. paštu info@gabija.simnet.lt

 

Prašymo formą rasite

http://gabija.simnet.lt

 

Kartu su prašymu prašome pateikti vaiko

gimimo liudijimo arba asmens tapatybę

patvirtinančio dokumento kopiją.

 

Neturint galimybės užpildyto prašymo atsiųsti

el. paštu, skambinkite žemiau nurodytais

kontaktais:

Direktorius Eduardas Vaičiulis

+37068263674

Pavaduotoja Živilė Nagienė

+37061132875

05 05 Sėkmė respublikinėje istorijos olimpiadoje N
04 28 Respublikinėje ekonomikos ir verslo olimpiadoje
04 26 Respublikinis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“
04 23 Sėkmė respublikiniame meninio skaitymo konkurse
04 22 Sveikiname respublikinės astronomijos olimpiados laimėtoją
04 06 Sėkmė respublikinėje matematikos olimpiadoje
04 02 Sveikiname regioninio meninio skaitymo konkurso laimėtojus!
03 31 Respublikiniame anglų kalbos konkurse
03 30 Sveikiname respublikinės fizikos olimpiados laimėtoją
03 29 Sveikiname rajoninės geografijos olimpiados nugalėtojus!
03 29 Respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje
03 26 Minime Žemės dieną
03 25 Socialinės iniciatyvos „Skirtingos spalvos“ projektas „Kaip pažinti save?“
03 24 Tarptautinis projektas „esafer Generation Z online“
03 23 Informatikos olimpiados finaliniame etape
03 22 Sveikiname rajoninės technologijų olimpiados „Kūrybos virusas“ nugalėtojus!
03 22 Vertimų konkurso „Juvenes translatores“ rezultatai
03 16 Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje
03 15 Valstybinių švenčių minėjimas sportuojant
03 12 Jaunieji šauliai paminėjo Kovo 11-ąją
03 12 Įsimintina istorijos pamoka
03 08 Sveikiname ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo nugalėtojus!>
03 05 Sveikiname geografijos olimpiados „Mano gaublys“ nugalėtojus!
03 03 „Kalbų kengūros 2020“ nugalėtojas
03 03 Rajoninio anglų kalbos konkurso 9-10 kl.rezultatai!
03 02 Nacionalinis jaunimo plakatų konkursas „Apgynę laisvę“
03 02 Įvertinti plakatų konkurso „Apie tai, kas buvo prarasta“ dalyviai
03 01 Sveikiname rajoninės dailės olimpiados laimėtojus!
03 01 Sveikiname rajoninės istorijos olimpiados laimėtojus!
02 26 Metų knygos rinkimai
02 22 Pradedančiųjų debatuotojų turnyras
02 17 Jaunieji šauliai mini Vasario 16-ąją
02 17 Sveikiname rajoninės rusų kalbos olimpiados laimėtojas!
02 17 Sėkmė informatikos olimpiados šalies etapo atrankinėje dalyje
02 15 Saugesnio interneto savaitė
02 11 Sveikiname rajoninio meninio skaitymo konkurso laimėtojus!
02 10 Respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje
02 08 Sveikiname rajoninės biologijos olimpiados laimėtojus!
02 05 Sveikiname I pusmečio pirmūnus!
02 04 Anglų kalbos konkurso (I-II kl.) mokyklinis etapas
02 02 Vasario 1 d. paminėjome generolo Povilo Plechavičiaus gimimo dieną
02 01 Sveikiname lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo laimėtojas!
01 28 Minime tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną
01 27 Sveikiname rajoninės fizikos olimpiados laimėtojus!
01 26 Lietuvos mokinių fizikos čempionate II vieta
01 25 Sveikiname rajoninės matematikos olimpiados laimėtojus!
01 20 Sveikiname rajoninės chemijos olimpiados laimėtojus!
01 18 Patriotiškumas, pilietiškumas ir savanorystė – jaunuosius šaulius vienijantys principai
01 11 Sveikiname rajoninės anglų kalbos olimpiados (III kl.) laimėtojus!
01 06 Sveikiname rajoninės informatikos olimpiados nugalėtojus!



Kalendorius

Pamokų laikas

1. 08.00—08.45
2. 08.55—09.40
3. 09.50—10.35
4. 10.45—11.30
5. 12.15—13.00
6. 13.10—13.55
7. 14.05—14.50
8. 15.00—15.45
9. 15.50—16.35

Angliska















E-dienynas



Gabija